Kalite Politikamız ve Sertifikalarımız

ÇEVTAŞ, bütün kalite programlarını en üst düzeyde uygulayacak, her alanda kalite standartlarını koruyacak ve sürekli geliştirecektir.

Bütün sahalarda, YÜKSEK KALİTE ANLAYIŞI şirketimizin temel politikası olacaktır.

ÇEVTAŞ, çevre teknolojileri alanında Uzman bir şirkettir. Çevre Teknolojisi bütün Mühendislik disiplinlerini kapsayan, özel ve yetişmiş bir kadro ile yürütülmesi zorunlu olan bir yüklenim alanıdır. .Bu konuda uzman, kaliteli çalışma arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz ÇEVRE TEKNOLOJİSİ DEPARTMANIMIZ ile, anahtar teslimi esaslarında, MÜTEAHHİTLİK hizmetlerini, ülkemizde ve uluslararası alanda başarıyla vermekteyiz.

ÇEVRE  sektöründe çalışarak  25 yılı geride bırakmış  bir kuruluş olarak; kendi değer, hedef ve faaliyetlerimizi sürdürebilmek için çevreye saygı, tüm faaliyet ve hizmetlerimizin bir parçası olmalı ilkesini benimsemekteyiz. Şirketimiz   çevreyi gelecekteki insanlarımıza aktarılması gereken bir emanet olarak görmektedir. Bu noktadan bakarak;  çevremizi korumayı toplam kalite yönetimimizin en önemli ve vazgeçilmez unsuru olarak görmekteyiz.

Tüm süreçlerimizde çevre ile uyumlu, sürekli gelişmeyi ve iyileştirmeyi gerçekleştiren, çevreyle dost hizmetler üretmeye çalışmaktayız.

Bu doğrultuda;

  • Tüm yasal mevzuatlara uyacağımızı,
  • Üretim ve kullanımlarda çevreyi olumsuz etkileyecek faktörleri minimuma indirmek   için gerekli çalışmaları yapacağımızı,
  • Kirliliği oluşmadan önce önleyecek çalışmalarda bulunacağımızı,
  • Üst yönetim ve çalışanlarımıza “Temiz Çevre” olgusunu aşılayacağımızı,
  • Yaşanabilir bir dünyada; daha iyi bir yaşam için temiz bir çevre oluşturmak ve toplumun bu konuda daha duyarlı olması  ve bilinçlendirilmesi için tüm gücümüzle çalışacağımızı,
  • Mühendislik formasyonlarımızı geliştirerek Gezegen Mühendisliği seviyesine yükselmeyi hedefleyeceğimizi; bu yolda ülkemizde ve dünya ölçeğinde, yenilenebilir enerjilerin kullanımında öncü olacağımızı ve kitlelerin bilinçlendirilmesi için çalışacağımızı, taahhüt ederiz.